Oferty pracy

Poniżej umieściliśmy oferty pracy, które stale odświeżamy.
Możliwe, któraś z nich
Ciebie zainteresuje.
Potrzebujemy tych, którzy będą myśleć tak, jak my, z przyjemnością przychodzić do pracy, rozwijać się z nami i w ten sposób pomagać rosnąć firmie. Praca zajmuje 8 godzin z 5 dni w tygodniu. To główna część życia, nie licząc snu. Dlatego u nas pracują tylko takie osoby, dla których praca u nas jest ulubionym zajęciem. Kiedy robisz to, co lubisz, to robisz to dobrze. Żyjesz wtedy szczęśliwie w zgodzie z samym sobą i światem. Właśnie dzięki ludziom, którzy lubią to, czym się zajmują, firma „Sportana” z powodzeniem żyje, rośnie i rozwija się - to nie jest po prostu fabryka, ale wspólny organizm, gdzie każdy pracownik jest na właściwym miejscu.
Na takich pracowników czekamy z niecierpliwością, takich pracowników lubimy, cenimy i o takich dbamy!

k3Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:
  • fachowa i życzliwa obsługa Klienta;
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy;
  • realizacja celów sprzedażowych oraz strategii marketingowej;
  • zapewnienie sprawnego obiegu i emisji dokumentów w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość techniki sprzedaży;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników ( stałe wynagrodzenie oraz premia zależna od wyników sprzedaży);
  • wspieranie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

k3Magazynier

  • przyjmowanie dostaw do magazynu;
  • pakowanie i wydawanie towaru;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • współpracę w firmami kurierskimi;
  • prace porządkowe w magazynie jak i na terenie posesji firmy;
  • drobne prace konserwacyjne.
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera;
  • uczciwość;
  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.