Misja & wizja firmy

Wszystko jest proste - nasze wartości nie różnią się bardzo od tych ogólnoludzkich. Nie musieliśmy ich tworzyć, zawsze znajdowały się w naszych głowach i wystarczyło tylko zapisać swoje myśli. I oczywiście, znaleźć osoby myślące podobnie.
Najważniejszymi zasobami zakładu «Sportana» - są zasoby ludzkie. Nasz sukces oparty jest właśnie na naszych pracownikach. Dlatego też tak drobiazgowo ich dobieramy.
Uczciwośc i przyzwoitość
Uważamy uczciwość za jedną z najważniejszych cech pracownika. Według nas tylko uczciwe i rzetelne podejście do pracy może zapewnić nienaganną jakość. A rzetelność każdego pracownika pozwala uniknąć błędów, które negatywnie odbiją się na jakości produkcji.
Profesjonalizm
Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów. Dyletanci nie mają wśród nas miejsca. Młodym specjalistom powierzamy tylko to, na czym doskonale się znają. Każdego dnia stają się oni coraz bardziej doświadczeni, a sfera ich kompetencji się rozszerza. Z przyjemnością uczymy, ale tylko tych, którzy chcą się uczyć.
Dążenie do samodoskonalenia
Ta cecha jest nie mniej ważna niż profesjonalizm. Z biegiem czasu wiedza się starzeje i człowiek, który nie podąża za postępem czasu, wylatuje za burtę. Dlatego kultywujemy w członkach naszego zespołu dążenie do samodoskonalenia i chęć nauki. Bez tego nie można nazywać się profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego sowa. A już prawidłowe zmotywowanie pracowników to nasza działka.
Dokładność
Nie pobłażamy ani sobie, ani innym. Wszystkie procesy są dokładnie kontrolowane na ich zgodność z normami.
Wspólny cel
Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy członkowie zespołu patrzyli w tym samym kierunku i szli drogą do wspólnego celu. Żeby nie powtórzyli losu bohaterów bajki „Łabędź, rak i szczupak”. Dlatego wśród nas nie ma osób przypadkowych - każdy pracownik zakładu „Sportana” doskonale wie, dlaczego tu się znajduje.
Służba wyższym ideałom
Nasz cel wykracza znacznie szerzej poza sprzedanie towaru. Nasze zadanie polega na zapewnieniu dzieciom zdrowego dzieciństwa, a ich rodzicom spokoju.
Poprzez produkowanie wyrobów najwyższej jakości dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych i waszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że domowe zestawy sportowe produkowane przez firmę „Sportana” mogą dać kroplę szczęścia każdemu dziecku. Przestrzegamy szeregu standardów i norm produkcyjnych, dlatego też dokładnie wiemy, co każde dziecko potrzebuje. Możliwość dawania ludziom radości świetnie nas motywuje do rzetelnej pracy.
Powiadom znajomego: