Praca z klientem

Zakład „Sportana” został założony przez ludzi, dla których bezpieczeństwo i dobro dzieci jest najważniejsze. Na drugim miejscu jest dobro ich rodziców! Jesteśmy pewni, że wielu rodziców uważa dokładnie tak, jak my, że nasze dzieci zasługują wyłącznie na to, co najlepsze.
Dla nas znacznie ważniejsze jest odpowiedzieć na każde Wasze pytanie, pomóc Wam dokonać wyboru, doradzić i polecić, co będzie Wam idealnie pasować, uwzględniając warunki mieszkaniowe, wiek dziecka i budżet, niż po prostu sprzedać towar. Dlatego też, dokonując zakupu produktu zakładu „Sportana” zarówno rodzic, jak i dziecko doświadczają wyłącznie przyjemnych emocji.
Na każdym etapie sprzedaży staramy się wykonać swoją pracę tak,
jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni:
szybko i dobrze!
Jeżeli dokonując zakupu, zauważyliście jakieś niedociągnięcia w naszej pracy i chcecie wyrazić jakieś uwagi czy życzenia, a może również podziękować, prosimy byście znaleźli chwilkę i napisali do nas. Będziemy za to bardzo wdzięczni.
Kontakt zwrotny
z klientem jest
dla nas bezcenny!
Zakład „Sportana” czuję wagę tego,
co robi, rośnie, rozwija się i
staje się coraz lepszy.
Wasze uwagi pomagają nam rozwijać się i doskonalić, a słowa wdzięczności przeczyta cały nasz zespól. W naszej stołówce, do której przychodzą wszyscy pracownicy firmy znajduje się tablica „Podziękowania”. Wieszamy tam teksty podziękowań, może to być podziękowanie od pracownika czy dyrektora, ale również na odwrót - podziękowania dla dyrektora od zespołu, tam również wiszą Wasze podziękowania. Czytając takie wiadomości rozumiemy, że nasza ukochana praca przynosi pożytek i jest ważna dla innych. Zgodzicie się, że jest to coś wspaniałego – czuć się potrzebnym.

Mogą Państwo do nas napisać, wypełniając poniższy
formularz:

Imię i nazwisko:(*)
Pole Imię i nazwisko jest wymagane!

Prosimy wybrać, do kogo adresowana jest wiadomość:(*)
Заполните поле!

Twój mail:(*)
Pole Twój mail jest wymagane!

Numer telefonu:(*)
Pole Numer telefonu jest wymagane!

Twoja wiadomość:(*)
Pole Twoja wiadomość jest wymagane!

Wpisz kod(*)
Nieprawidłowy kod z obrazka!

Praca z klientem
Powiadom znajomego: